Beidzot internetveikala pārvaldīšana ir kļuvusi patiesi vienkārša

Yostoro saskaņo pirmrindas tehnoloģiju ar vadīšanas vieglumu un intuitīvi saprotamu interfeisu.

Pievienojiet un rediģējiet produktus

Ar Yostoro pievienot vai rediģēt informāciju par produktiem ir ļoti viegli. Produkta nosaukums un apraksts var būt pārtulkots vairākās valodās. Tas atvieglos ieeju starptautiskajā tirgū un sniegs klientiem iespēju justies jūsu veikalā omulīgi kā pie sevis mājās.

Produktu fotogrāfijas

Jūs varēsiet pievienot vairākas fotogrāfijas katram produktam, lai pircēji varētu sajust produktu, kāds tas būs, to saņemot.

Produktu kategorijas

Iedaliet produktus kategoriju un apakškategoriju sistēmā, lai pircēji varētu viegli atrast to, kas tiem ir vajadzīgs.

Produktu variācijas

Jūs varēsiet izveidot katram produktam „variācijas", no kurām klients varēs izvēlēties, noformējot pasūtījumu. Variācijas ir tas pats produkts, tikai tas atšķiras pēc kādas pazīmes (piemēram, pēc krāsas, izmēra, cenas, utt.)

Kontrole pār atlikumu noliktavā

Iebūvēta noliktavas pārvaldīšanas sistēma sniegs jums pilnu informāciju, kas nepieciešama veikala pārvaldīšanai. Jūs tāpat varēsiet noteikt, kas notiek ar noliktavas informāciju, kad klients veic pasūtījumu (vai samazināt informāciju par atlikumu, vai informēt klientu par iespējamu aizturi pasūtījuma izpildē, jo noliktavā ir nepietiekams preces daudzums utt.)

Pilnīga produktu virzīšanās dažādos interneta segmentos

Yostoro ļauj izveidot dažādus veikalu tipus, kurus var pārvaldīt caur to pašu lietotāja pieeju. Tos pašus produktus var virzīt caur vairākām informācijas sistēmām vienlaicīgi.

Pilnīga pasūtījumu izpildes norises kontrole

Ar Yostoro palīdzību jūs vienmēr zināsiet, kādā stadijā atrodas viena vai otra pasūtījuma izpilde. Jūs varēsiet piešķirt pasūtījumiem statusus saskaņā ar sava uzņēmuma biznesa procesiem.

Papildus informācija par pasūtījumiem

Jūsu klienti pasūtījumiem varēs pievienot ierosinājumus, tāpat kā jūs pasūtījumiem varēsiet pievienot iekšējos (klientiem neredzamus) komentārus.

Detalizēta informācija par pasūtījumiem

Katrs saņemtais pasūtījums satur pilnīgu informāciju par pasūtītajiem produktiem un pircēju.

Tekstu pārvaldīšana uz vietnes

Jūs varat pievienot veikalam jaunas lapas ar tekstiem, kā arī organizēt tos kategorijās un apakškategorijās.

Pievienojiet jaunas lapas

Jūs varēsiet pievienot jaunas lapas, lai nodrošinātu klientiem vēl vairāk informācijas par savu veikalu, produktiem, piegādes un apmaksas metodēm.

Rediģējiet lapas

Yostoro vizuālais tekstu redaktors sniedz iespēju rediģēt tekstus tikpat viegli kā parastā ofisa programmā. Jūs varēsiet pievienot attēlus, tabulas, izcelt tekstus treknrakstā vai kursīvā. Jūs tāpat varēsiet izmantot profesionālās hiperteksta iezīmēšanas metodes (ievadīt tieši HTML formātā.)

Daudzvalodu teksti

Teksti un informācija par produktiem katrā veikalā var tikt stādīta priekšā ar dažādiem tulkojumiem. Klients varēs pārslēgt informācijas attēlošanas valodu un justies jūsu veikalā kā mājās.

Daži veikali lietotāja pieejai

Mūsdienīgs internets sastāv no vairākiem informācijas attēlošanas segmentiem. Nodrošiniet saviem produktiem maksimālu noieta tirgu, piedāvājot tos vienlaicīgi vairākos internetveikalos. Visus veikalus var pārvaldīt no vienas lietotāja pieejas. Katrs veikals var dalīt produktu saturu un bāzi ar citiem veikaliem, tai pašā laikā tam var būt pašam savi lokālie uzstādījumi un dizains.

Internetveikali

Pēc panākumu gūšanas vienā tirgus segmentā, jūs varēsiet pievienot lielāku veikalu skaitu, kur katram no tiem būs sava adrese internetā. Pēc vēlēšanās veikaliem var būt pašiem savi reģionālie uzstādījumi (valodas un valūta.)

Veikali sociālajos tīklos

Veikali var būt atvērti iekš viena vai vairākiem sociālajiem tīkliem (kā sociālo tīklu pielikums.) Klienti varēs izvietot pasūtījumus, nepametot sociālo tīklu.

Veikali sociālajos mēdijos

Jūs varēsiet sniegt klientiem iespēju iegādāties produktus tieši no ierakstiem jūsu blogā (LiveJournal, Blogger.)