Viss nepieciešamais, lai atvērtu savu internetveikalu un līdzdarbotos savu produktu izplatīšanā visā internetā.

Jums būs savs starptautiskais internetveikals, jūs izvēlēsieties veikala interneta adresi, apmaksas, piegādes metodes, un uzstādīsiet sava veikala dizainu.
You need JavaScript and the latest Flash player. Get Flash here.

Savs personīgais internetveikals

Yostoro sniedz iespēju izveidot savu personīgo internetveikalu un pārdot tajā produktus. Jūs varat izveidot vairākus veikalus un vadīt tos no vienas un tās pašas administratīvās pieejas. Katram veikalam var būt personīgais dizains, valodas uzstādījumi un valūtas uzstādījumi. Jūs varat pievienot produktus kā vienam, tā vairākiem veikaliem vienlaicīgi.

Elastīga veikala dizaina uzstādīšana

Jūs varat izvēlēties jebkuru no mūsu piedāvātajiem (bezmaksas vai „premium") dizaina šabloniem. Ja jūs pārzināt HTML un CSS, jūs varat izveidot savu personīgo šablonu. Jūs varat atkārtoti izmantot dizainu no savas esošās interneta vietnes, kā arī atlasīt vienu no vairākiem šabloniem, ko var iegādāties internetā.

Jūs tāpat varēsiet uzstādīt savu logotipu, mainīt krāsas, šriftus un daudz ko citu veikala dizainā.

Apskatiet, kā jūs varat mainīt sava veikala dizainu, vai arī apmeklējiet mūsu dizainu veikalu. Mums ir pietiekoši daudz tēmu, no kurām izvēlēties.

Ikdienas uzdevumi veikala vadīšanā

Jūs varat vadīt savu veikalu, ieejot administratīvajā panelī zem sava lietotājvārda un paroles. Tur jūs varēsiet pievienot produktus, piepildīt veikalu ar tekstu un fotogrāfijām. Jūs varēsiet pārvaldīt klientus, pasūtījumus, kā arī mainīt visus sava veikala uzstādījumus.

Mēs uzglabāsim (hostosim) jūsu veikalu un ar to saistītos datus mūsu ātrajos un uzticamajos serveros. Jums nevajadzēs raizēties par hostinga tehniskajām detaļām.

Jūsu veikals veiks jūsu rutīnas uzdevumus: piemēram, automātiski nosūtīs klientiem pasūtījumu apstiprinājumus un rēķinus PDF formātā.

Apskatiet, kā izskatās jūsu veikala pārvaldīšana.

Apmaksas pieņemšana

Mēs rūpējamies par visām tehniskajām detaļām (programmas nodrošinājums), kas attiecas uz apmaksas pieņemšanu internetā. Mēs strādājam ar vairākām apmaksas sistēmām, ieskaitot PayPal. Jūsu veikala klienti varēs izvēlēties apmaksas metodi brīdī, kad tie noformēs pasūtījumu.

Jūsu produktu mārketings

Jūs varēsiet vienkārši eksportēt datus par jūsu produktiem uz visiem galvenajiem produktu meklēšanas un cenu salīdzināšanas pakalpojumiem internetā. Jūs tāpat varēsiet eksportēt jūsu produktus, lai padarītu tos pieejamus klientu pasūtīšanai tieši no jūsu bloga.

Papildus veikalam internetā jūs varēsiet izveidot veikalu sociālajos tīklos, lai klienti varētu noformēt pasūtījumu tieši no sociālā tīkla.

Apskatiet, kā izskatās produktu eksports uz blogu vai veikala kopijas izveidošana sociālajā tīklā.