Mārketings: dodiet jūsu produktiem vairāk klientu

Internets šodien: tas ir milzīgs tirgus. Jums būs nepieciešams labs mārketings, lai jūsu produkti kļūtu redzami pēc iespējas lielākam potenciālo klientu skaitam. Yostoro piedāvā jums veselu komplektu mūsdienīgu mārketinga instrumentu.

Meklēšanas sistēmas

Mārketings meklēšanas sistēmās (SEM) un ar tām saistītā optimizācija meklēšanas sistēmām (SEO) nozīmē, kā potenciālie klienti varēs atrast jūsu veikalu, izmantojot meklēšanas sistēmas internetā (Google, Yahoo, Yandex) jūsu piedāvāto produktu meklēšanai.

Yostoro ir radīts, ņemot vērā meklēšanas sistēmu optimizācijas tehnikas.

Cenu salīdzināšanas servisi

Daudzi klienti sāk produktu meklēšanu iegādei no speciālām vietnēm, kur produkti no dažādiem internetveikaliem tiek atlasīti pēc cenas (Google Base, Salidzini.lv, Yandex Market, idealo.de, utt.).
Lai jūsu produkti parādītos tādā vietnē, nepieciešams sagatavot datus par produktiem speciālā formātā. Yostoro ļauj eksportēt datus daudzu līdzīgu servisu formātos.

Sociālie tīkli

Sociālajiem tīkliem ir milzīga nozīme, un pēc potenciālo klientu auditorijas izmēriem tie var sacensties ar visu pārējo internetu. Yostoro sniedz iespēju jūsu klientiem izvietot pasūtījumus tieši no sociālajiem tīkliem, tos nepametot.

Sociālie mēdiji

Blogi sniedz unikālu iespēju iegūt klientus, kas būs lojāli pret jūsu produktiem. Kāpēc lai nesniegtu jūsu lasītājiem iespēju laiku no laika iegādāties jūsu produktus, nospiežot taustiņu „Ielikt grozā” tieši no jūsu bloga?

Parakstīšanās uz ziņām

Nosūtīt klientiem paziņojumus bija un paliek viens no visjaudīgākajiem mārketinga instrumentiem internetā. Yostoro apkopo klientu sarakstus, kas viennozīmīgi piekrita ziņu saņemšanai no jūsu veikala puses. Jums tikai jāiekopē e-pasta adrešu saraksts jūsu iecienītajā interneta mārketinga programmā.

Televīzija un iespiedizdevumi

Labākās kompānijas izmanto labākos instrumentus, lai novērtētu savas reklāmas efektivitāti. Yostoro piedāvā jums instrumentus, lai jūs varētu salīdzināt dažādu reklāmas metožu efektivitāti internetā. Vienkārši pievienojiet speciālu atzīmi pie jūsu veikala adreses, kuru jūs uzdrukāsiet uz reklāmas materiāla vai parādiet to televīzijas reklāmā. Tas ļaus ne tikai izsekot adreses izmantošanu no reklāmas materiāla, bet arī piešķirt jūsu klientiem atlaidi.

Jaudīgie statistikas instrumenti

Yostoro piedāvā instrumentus, lai reāllaikā varētu atsekot cik daudz klientu un no kādām valstīm apmeklē jūsu veikalu dotajā brīdī.

Turklāt, jūs varat izmantot iekšējos statistikas instrumentus (piemēram, Google Analytics), lai ģenerētu ilgtermiņa statistiku par to, kas ir jūsu klienti un kā viņi jūs atrod.