Hostings

Jūsu vietne tiks izvietota profesionālā līmeņa serveros – uzticamos un ātros, speciāli izstrādātos bezpārtrauces darbam pie lielas slodzes.

Jums nevajadzēs pašam neko instalēt

Mēs instalēsim visu programmas nodrošinājumu, kas nepieciešams jūsu veikala darbam. Mēs uzņemsimies tālāko tā apkalpošanu, iekļaujot visu atjaunošanas un jauno versiju instalēšanu.

Neierobežots tīkla trafiks

Ja jums būs daudz klientu, jums būs nepieciešami atbilstoši tīkla resursi to apkalpošanai. Neierobežots tīkla trafiks vienmēr ir iekļauts jūsu tarifu plānā, nekāda papildus maksa par trafika izmantošanu, kas pārsniedz limitu, netiek ņemta.

Neierobežota diska vieta

Atkarībā no jūsu biznesa izaugsmes, jums būs nepieciešama arvien lielāka diska vieta, kur glabāt jūsu pasūtījumu, produktu un klientu datus. Mēs nodrošināsim jūs ar nepieciešamo diska vietu bez papildus samaksas.

Automatizētās rezerves kopijas

Mēs taisīsim jūsu datu rezerves kopijas un glabāsim tās drošā šifrētā veidā mūsu rezerves skaitļošanas centrā. Ja jums kādreiz vajadzēs atjaunot nejauši izdzēstu pasūtījumu vai failu, mēs jums to atjaunosim bezmaksas.

Pašu domēna nosaukums

Jūs varat izmantot jebkuru interneta adresi savai vietnei. Tāpat mēs jums reģistrēsim domēna nosaukumu (ja tas vēl būs pieejams) un palīdzēsim jums novirzīt esošo nosaukumu uz jūsu vietni.

Bezmaksas jauninājumi

Visas jaunās programmas nodrošinājuma versijas, atjaunošanas un pačus mēs veicam bezmaksas. Jūs pastāvīgi saņemsiet jaunu funkcionalitāti savā veikalā, un tas viss būs bezmaksas, kamēr jūsu konkurenti uz parastā hostinga maksās par visu!

Lielisks atbalsta dienesta darbs

Mēs darīsim visu, lai jūs pēc iespējas ātrāk saņemtu atbildes uz visiem jūsu jautājumiem un nekad nepaliktu viens pret viens ar savām problēmām.

Nekādu apslēpto maksājumu!

Ik mēnesi jūs maksājat tikai to summu, kurai jūs piekritāt, pieslēguma noformēšanas brīdī. Nekādu citu maksājumu nebūs: tas ir garantēts!

Mūža garantija

Web-pielikuma drošība nozīmē ilgtermiņa drošību visos programmas nodrošinājuma dzīves cikla aspektos.

Yostoro – tas ir programmas nodrošinājums, ko mēs esam izstrādājuši, un kas darbojas uz iekārtas, ko mēs kontrolējam.

Atšķirībā no parastiem web-pielikumiem mēs esam atbildīgi par visiem jūsu veikala darbības aspektiem – sākot ar hostingu līdz pat jaunas funkcionalitātes izstrādei. Jums nenāksies meklēt, pie kā vērsties pēc palīdzības tajā brīdī, kad tā jums ir nepieciešama visvairāk.

Programmas nodrošinājums un pakalpojums, ko mēs sniedzam, iekļauj sevī mūža atjaunošanu un visu jauno funkcionalitāti, ko mēs pievienosim nākotnē, lai tā atbilstu jaunākajām e-komercijas tirgus prasībām.

Informācijas kriptogrāfiskā aizsardzība

Mūsdienīgo kriptogrāfijas sistēmu attīstība ar absolūtu drošību ļauj aizsargāt nododamo informāciju no pārtveršanas vai modifikācijas tās nodošanas procesā.

Yostoro sistēmā izmantojamā tehnoloģija SSL ar 128 bitu šifrēšanas algoritmu izslēdz jebkādu pārtveršanas vai modifikācijas iespējamību.

Salīdzinājumam: šo tehnoloģiju izmanto bankas, lai aizsargātu datus brīdī, kad klients pieslēdzas savam rēķinam caur internetu.